Silva Intuition System

The-Silva-Intuition-System-2

Metoda Silvy - Intuicja

jest dwudniowym seminarium uczącym świadomego używania intuicji. Materiał (podobnie jak Silva Life System) jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego motywatora, José Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym).

„Największym odkryciem, którego kiedykolwiek dokonasz jest intuicyjny potencjał twojego mózgu. Witaj w kolejnym etapie ludzkiej ewolucji.”

Jose Silva

twórca Metody Silvy

Intuicja jest umiejętnością używania obydwu półkul mózgowych: lewej – logicznej i prawej – twórczej.

Jest to używanie podświadomości i nadświadomości w sposób świadomy, aby podejmować w życiu najlepsze możliwe decyzje. SIS /Medoda Silvy Intuicja/ to nowy, naturalny sposób pracy z umysłem. Daje niezwykłe możliwości poprawienia jakości Twojego życia, używania intuicji w sposób świadomy, połączenia ze Źródłem,-Boską Matrycą….Wyższą Inteligencją. Jest „nanotechnnologią” umysłu XXI wieku.

Większość ćwiczeń w Silva Intuition System jest nowa, lub na nowo opracowana. Całość uzupełniona jest prezentacją multimedialną.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka.

Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce „Boska Matryca” jako „pole energii łączące wszystko ze wszystkim”, na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Oprócz nauki:

 • stanu rozluźnienia
 • medytacji dynamicznej

Na seminarium nauczysz się m.in.:

 • jak używać intuicję w sposób świadomy,
 • podejmować w życiu odpowiednie decyzje,
 • kontrolować stres,
 • poznasz zaawansowaną technikę osiągania celów,
 • psychometrię (wyczucie energii materii nieożywionej),
  misję swojego życia,
  rozwiniesz w sobie moc uzdrawiania siebie i innych,
 • nauczysz się technik pomocy sobie i innym ludziom.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA INTUITION SYSTEM (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje NOWY DYPLOM i NOWĄ LEGITYMACJĘ ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania za znacznie obniżoną opłatą w Polsce i na świecie.

Jeśli więc pragniesz dokonać bardziej znaczących zmian w swoim życiu, w biznesie, chcesz poprawić swój poziom energii i swoje zdrowie, podwyższyć poziom swojego zrozumienia zasady „przyciągania” – seminarium Silva Intuition będzie dla Ciebie niezwykłym przeżyciem.

“Jedyną prawdziwą rzeczą w życiu jest intuicja”…

Albert Einstein

Dla absolwentów kursu podstawowego Metody Silvy niektóre części nowego seminarium będą znajome.

Niemniej jednak do Silva Intuition System dodanych zostało szereg nowych technik i ćwiczeń, które pomogą nie tylko uaktywnić Twoją intuicję i Twoje zdolności postrzegania pozazmysłowego, ale wprowadzą Cię w głębszy wymiar duchowości, abyś mógł lepiej kierować swoim życiem.

Materiał przerabiany na kursie Silva Intuition System

Nauka rozluźnienia i medytacji dynamicznej

Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak: kontrola stresu, lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja napięć, itp.

Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.

Symbol Źródła Energii w Tobie

Słynny filozof francuski Pierre Thaillard de Chardin powiedział: „Nie jesteśmy istotami ludzkimi, które mają doświadczenia duchowe, lecz istotami duchowymi, które mają doświadczenia ludzkie”.

Wielu badaczy zajmujących się sprawami wyższej świadomości, włączając w to filozofię wielu religii uważa, że jako ludzie jesteśmy częścią Uniwersalnego Źródła Energii i jesteśmy jednością z tym Źródłem.

Tak jak kropla wody z oceanu reprezentuje cały ocean, tak kropla energii ze Źródła reprezentuje energię Wszechświata. Na seminarium nauczysz się używania Twoich zdolności percepcji pozazmysłowej na głębszych poziomach, aby móc intuicyjnie podejmować lepsze decyzje i manifestować szybciej ważne dla Ciebie cele. Ćwiczenie, które pomoże w uzyskaniu takich informacji nazywa się Kropla Energii ze Źródła.

Stworzysz w wyobraźni własną reprezentację Źródła Energii, aby intuicyjnie wyczuwać najlepsze możliwe rozwiązania Twoich problemów. Dodając intuicję do logiki będziesz popełniał mniej błędów i miał lepsze rozeznanie jak osiągać to, czego pragniesz.

„Intuicja to łącznik z Twoją „podwyższoną świadomością”, tą częścią ciebie, która spoczywa na fundamentach całej wiedzy, całej mądrości, całej prawdy, całej miłości… i nieskończonych możliwościach”

Technika Holo – Widzenia

Holo-Widzenie jest to technika osiągania celów i rozwiązywania problemów. Nic, czego do tej pory doświadczałeś nie porównuje się do tej niezwykłej techniki. Dla samego nauczenia się tej techniki i korzystania z jej dobrodziejstw, warto uczestniczyć w tym kursie!!! Używając tę technikę, w miarę praktyki nauczysz się podejmować prawidłowe decyzje w 95% przypadków.

Za pomocą Techniki Holo-Widzenia łączysz się energetycznie z Uniwersalnym Źródłem Energii, aby przyciągnąć obrazy upragnionych rozwiązań lub czegoś lepszego. Otwiera to możliwość uzyskania przewodnictwa w życiu, osiągnięcia celów, rozwiązania problemów, aby poruszać się drogą spełnienia swojej misji i celu życia.

Można ją stosować do: poprawy i utrzymania swojego zdrowia, rozwiązywania problemów w biznesie, znalezienia właściwej pracy, uzyskania awansu, lepszej pensji, radzenia sobie z trudnymi współpracownikami, wyczucia – jak najlepiej zarządzać ludźmi, założenia własnego biznesu, znalezienia partnera życiowego, utrzymania i polepszenia swojego obecnego związku, utrzymania związku z dziećmi, edukacji i nauki, pokonywania irracjonalnych lęków, poczucia winy związanej z przeszłością, wątpliwościami dotyczącymi przyszłości, znalezienie celu w życiu, itp.

„Efektywność zarządzania jest mieszanką czystej umysłowej logiki i potężnej intuicji”

Roy Rowan

autor książki „Intuicyjny Menedżer”

Projekcja do poziomu materii nieożywionej

Jest to intuicyjne badanie poziomu materii nieożywionej – zaczynając od własnego mieszkania, a kończąc na poziomie metali takich jak: nierdzewna stal, miedź, mosiądz i ołów.

Jest to przygotowanie do „dostrajania się” za pomocą wyobraźni do energii przedmiotów i swobodne poruszanie się po tym poziomie materii i energii. Ćwiczenia te pomogą Ci w sytuacjach, gdy pragniesz dokonać zakupu czegoś, co może być dla Ciebie poważnym wydatkiem jak: samochód, mieszkanie, dom, jacht, itp.

Po kursie będziesz w stanie wyczuć intuicyjnie czy to, co chcesz nabyć jest dobre dla Ciebie i czy nie ma tam jakichś uszkodzeń i nieprawidłowości, negatywnych energii, których Twoja świadomość nie jest w stanie zauważyć.

Projekcja do poziomu materii ożywionej

Jest to intuicyjne badanie poziomu roślin, zwierząt oraz człowieka. Dla osób nieprzygotowanych może to zabrzmieć dziwnie, ale dzięki tym ćwiczeniom możesz nauczyć się komunikacji subiektywnej (za pomocą myśli i wyobraźni) ze światem roślin i zwierząt… Taka komunikacja możliwa jest ze względu na istnienie pola, które łączy nas wszystkich – ludzi… zwierzęta… całą materię. Nie wierzysz? Można się o tym bardzo szybko przekonać kończąc Silva Intuition System.

Subiektywnie (w wyobraźni) przeprowadzisz również badanie anatomii człowieka. To ćwiczenie jest przygotowaniem do pracy nad swoim zdrowiem i pomocy innym w sprawach zdrowia…

Ćwiczenie psychometrii

Twój partner umieści w Twoich dłoniach nieznany Ci przedmiot. Twoje oczy będą zamknięte i będziesz proszony, aby za pomocą intuicji i wyobraźni opisać swoje odczucia i wrażenia dotyczące tego przedmiotu. Jest to fantastyczna zabawa, a jej wyniki mogą Cię bardzo zaskoczyć!

Połączenie ze Źródłem – odkrycie celu (misji) swojego życia

Czy miałeś kiedykolwiek wrażenie, że pragniesz od życia nieco więcej, niż to, co dzieje się z Tobą obecnie? Być może jest to jakiś ukryty talent, który może się ujawnić w postaci niespodziewanego sukcesu, lub specjalna potrzeba Twojej duszy? Każdy z nas przyszedł na Ziemię z jakąś misją – czasami jednak trudno jest uświadomić sobie tę misję w momencie, gdy głównym celem jest walka o jak najlepszy status finansowy, dobra materialne, władzę, itp.

Czyż nie byłoby wspaniałą rzeczą otrzymać odpowiedź od Wyższej Inteligencji jaka jest Twoja misja, po co i z czym przyszedłeś na Ziemię oraz uzyskać przewodnictwo – jak zrealizować ten cel lub misję?

Na seminarium Silva Intuition System poznasz technikę, która pomoże Ci odkryć Cel (Misję) Twojego życia oraz nauczy Cię w jaki sposób włączyć intuicję, aby lepiej zrozumieć tę misję i usunąć wszelkie przeszkody, które mogą pojawiać się na Twojej drodze. Pomoże Ci to podejmować prawidłowe (zgodne z misją) decyzje życiowe i pokieruje Cię w odpowiednią stronę.

Być może jest już czas, aby pokierować życiem zgodnie z jego Prawdziwym Przeznaczeniem i zacząć podejmować prawidłowe decyzje we wszystkich jego aspektach?

Fantastyczna podróż

Jest to ćwiczenie podróży w wyobraźni do mikrokosmosu oraz do makrokosmosu, w którym akcent położony jest na nowe uniwersalne wartości i które na pewno wzbudzi zainteresowanie i dostarczy niezapomnianych przeżyć. Jest to wyczucie kim jesteśmy we wszechświecie, skąd przychodzimy, jaka jest nasza rola?

„Historia nauki jasno pokazuje, że największe osiągnięcia w zakresie ludzkiego rozumienia wszechświata są rezultatem intuicyjnych skoków na krawędziach wiedzy, a nie intelektualnych spacerów wzdłuż wydeptanych ścieżek.”

Praca z kryształową Merkabą

Jest to technika mentalnej ochrony przed: zanieczyszczeniem atmosfery środkami chemicznymi, negatywnymi energiami, ochrona przed własnym negatywizmem i kierowanymi w naszą stronę negatywnymi myślami. Ochrona przed wszystkim, co niepotrzebne. Jest to również wspaniała technika auto-energetyzacji – pozbycie się uczucia zmęczenia lub wypełnienie się odpowiednią energią przed trudnym dniem, zawodami sportowymi, wyczerpującą pracą, itp.

„Jaki ma sens posiadanie przeczucia, jeśli nie masz instynktu, aby za nim podążać.”

Andrew Weil, M.D.

Zdrowie: pomoc sobie… pomoc innym.

Ta część seminarium związana jest z psycho-neuro-immunologią, czyli nauką w jaki sposób Twoje myśli i Twoje emocje wpływają na pracę Twojego systemu odpornościowego.

Nauczysz się (lub przypomnisz sobie) techniki włączania umysłu i emocji do procesu utrzymania lub poprawy Twojego zdrowia. Są lekarze, którzy twierdzą, że nie ma chorób nieuleczalnych – mogą być tylko nieuleczalni pacjenci. W momencie, gdy włączasz do walki z chorobą swoje wewnętrzne środki: wolę, przekonanie, wyobraźnię, wizualizacje i pragnienie serca – to, co wydaje się niemożliwe staje się możliwe. Przekonało się o tym tysiące absolwentów, którym poznane na kursie techniki pomogły uzyskać pełnię zdrowia nawet w sytuacjach, gdy oficjalna medycyna była bezradna.

Przećwiczysz również techniki pomocy innym w zdrowiu. Będzie to „akt miłości”, pomoc cierpiącemu człowiekowi i przyspieszenie jego procesu zdrowienia szczególnie w sytuacjach silnego połączenia emocjonalnego. Warto zaznaczyć, że badania naukowe ostatniej dekady uwiarygodniły fakt, że uzdrawianie na odległość istnieje i jest możliwe.

Korzyści z kursu Silva Intuition System

Ćwiczenia intuicji poznane na kursie Silva Intuition System mogą zaoferować ci wiele korzyści bez względu na to czy dopiero uczysz się jej słuchać, czy tez jesteś z nią już zestrojony.
Przede wszystkim:

 • Nauczysz się „zwalniać”, być obecnym i zwracać uwagę na zadziwiająco mądry proces twoich doświadczeń życiowych; osoby i sytuacje które cię otaczają.
 • Będziesz lepiej rozumieć swoja duchową ścieżkę. Okryjesz w sobie potrzebę i opanujesz podstawowe „technologie” życia duchowego jak: relaksacja, medytacja, afirmacje, modlitwa.
 • Rozwiniesz w sobie pozytywny sposób myślenia i pozytywny sposób bycia.
 • Wyjdą z ukrycia twoje naturalne talenty. Staniesz się bardziej uważny, świadomy, przytomny szczegółów i niuansów.
 • Nie będziesz marnować czasu ani energii na nieodpowiednie myśli i działania
 • Odnajdziesz na stałe sens swojego życia i lekcji jakie ci ono przynosi.

Ponadto – wzmocnią się twoje talenty twórcze: wyobraźnia, kreatywność i skuteczność działania. W twoim życiu będzie więcej wdzięku, więcej synchroniczności, szczęśliwych trafów, a nawet „cudów”. Będziesz urzeczywistniać swoje marzenia, osiągać cele szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Przybędzie ci wiary w siebie i wzrośnie siła twojej osobowości, aż w końcu dojdziesz do wniosku, że: „Rzeczy niemożliwe załatwiam od razu, cuda mogą mi zabrać trochę czasu”.

Badania geniuszy wykazały, że około 10% decyzji podejmowanych jest czysto intuicyjnie i są to te najgenialniejsze posunięcia. Nie znaczy to znowu, że w pozostałych przypadkach wypada odnotować porażkę, ale ten stosunkowo niewielki procent jest jednak zastanawiający – tylko jedno działanie na dziesięć daje gwarancje powodzenia? I to ma być genialność? Intuicyjnie można by spodziewać się dużo większego procentu.
.
Odpowiedź na tę istotną wątpliwość znalazłem parę lat temu w jednym z czasopism sportowych. Drużynę reprezentacji Włoch w piłce nożnej opuszczał, kończąc karierę sportową genialny bramkarz – Dino Zoff. Stał na reprezentacyjnej bramce przez 24 lata, bijąc wszelkie możliwe bramkarskie rekordy. Jeden z dziennikarzy sportowych, prowadząc ostatni wywiad zadał pytanie; Co to znaczy być genialnym bramkarzem?
„To znaczy – odpowiedział Dino Zoff – nie puszczać głupich piłek do bramki i od czasu do czasu, intuicyjnie coś złapać.”

Ta odpowiedź, będzie również prawidłowa na pytanie postawione nieco szerzej: Co to znaczy być genialnym człowiekiem? To znaczy nie robić głupstw i od czasu do czasu coś intuicyjnie „złapać”.

time

Czas trwania seminarium:  2 dni


Seminaria prowadzone są w dwóch systemach:
piątek/sobota lub sobota/niedziela.

Piątek: godzina 16-21 / Sobota: godzina 9-20
lub
Sobota: godzina 10-19 / Niedziela: godzina 9-17

Koszyk na zakupy