Opinie uczestników o kursie Metody Silvy:

Poniżej prezentujemy opinie naszych uczestników o kursie Metody Silvy:

Zachęcam wszystkich, którzy się rozwijają, ale także i tych, którzy dopiero myślą żeby coś dla siebie zrobić, do przeczytania tych kilku zdań.

Moja opinia dla czytającego ją będzie zapewne cenna, ponieważ kiedyś i ja poszukiwałam motywacji i jakiejś nadprzyrodzonej siły, żeby rozpocząć nowy etap mojej drogi zawodowej, tak jak zapewne dzisiaj i Wy poszukujecie ( bo skoro czytacie ten tekst to znaczy , że tak właśnie jest!)

Znalazłam to co było mi potrzebne, kiedy trafiłam (w wyniku poszukiwań) na zajęcia z Metody Silvy, które prowadził Pan Profesor Zbigniew Królicki ( od tamtej pory mój ulubiony wykładowca )

Nie będę opisywała szczegółowo zajęć, ponieważ zapewne na nie dotrzecie, ale powiem tylko wszystkim , że było bardzo warto.

Może o tym świadczyć fakt, że nie zaprzestałam mojej edukacji i poszłam “za ciosem”

A teraz jeszcze dwa zdania na temat osiągnięć, które zawdzięczam sama sobie, czyli de facto technikom Silvy, które przeszłam na tych zajęciach.

Zmieniłam profil mojej działalności na taki, który w obecnych uwarunkowaniach społeczno-ekonomicznych jest optymalny, dodatkowo zdywersyfikowałam profile w firmie, i nie boję się już o ewentualne niepowodzenie, gdyż mam alternatywne źródła dochodu.

Reasumując jestem szczęśliwą, spełniającą własne ambicje osobą.

Serdecznie zachęcam Wszystkich do podjęcia tego sympatycznego wysiłku, jakim jest uczestniczenie w zajęciach metody Silvy i przejście całej ścieżki absolwenta.

Życzę odpowiedniego impulsu do działania

Małgorzata Sośniak

Szukałam dla siebie drogi, miałam dużo pytań natury życiowej i czułam, że to jest najlepszy moment, aby zrobić coś dla siebie. Nie przyszłam tu, aby otrzymać „dyplom czy certyfikat”, tylko po to, aby odnaleźć siebie, zrozumieć i być szczęśliwą.

Judyta S. z Jaworzyny

To, czego się tutaj nauczyłam od razu staram się wprowadzać w życie, co daje rewelacyjne efekty. Kurs to nie szkolenie o tym co można zrobić, ale jak to zrobić i jak żyć pełną piersią, być szczęśliwym człowiekiem.

Bogna S. z Warszawy

Gdy czytam rożne fajne teksty motywacyjne słucham wykładów i szkoleń to wszędzie autorzy piszą ,że koniecznie trzeba, że musisz; że możesz, że to zależy od ciebie etc. Ale nikt nie mówi ; jak to zrobić?! Ten kurs uczy właśnie jak to zrobić i to w najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób.

Jakub Sobczak, Wrocław

Najbardziej zdziwiły mnie słowa prowadzącego wykład Silva Life System, „…że było by najgorsze gdybym uwierzyła w to co on mówi. Było by wspaniale gdybym doszło do wniosku, że jest to na tyle interesujące,że warto to sprawdzić na samym sobie . Czyli na mnie, bo jestem takim samym człowiekiem jak ci o których on opowiada” Fantastyczne.

Wiesława Żak, Sosnowiec

absolwenci-metody-silvy
Koszyk na zakupy